Meddelande

Nu börjar det bli aktuellt med information om valet 2022 den 11 september. Kommunen har samlat information och några nyheter som är bra att känna till för både väljare och partier. Det finns en länk under genvägar som går direkt till sidan.

Gullhögskolan

PDF
Senast publicerad:

Kontakta oss


Besöksadress:
Gullhögskolan
Parkgatan 18
447 31 Vårgårda

Rektorer grundskola
Thomas Stenseke Larsson
E-post: thomas.stenseke-larsson@vargarda.se
Tfn: 0322-600 811

Therese Johansson
E-post: therese.johansson@vargarda.se
Tfn: 0322-600 806

Expedition
Giesela Sahlander
E-post: giesela.sahlander@vargarda.se
Tfn: 0322-600 817

Sjukanmälan elev telefonsvarare
Tfn: 0322-600 807 

Skolsköterska
Maria Salomonsson
Tfn: 0733 575 131
E-post: maria.salomonsson@vargarda.se

Skolkurator
Louise Ivarsson-Lööf
Tfn: 0768-750 175
E-post:louise.ivarssonloof@vargarda.se

Logoped
Sofia Almquist
Tfn: 0709-165 167
E-post: sofia.almquist@vargarda.se

Specialpedagog
Lisbeth Wahlström
Tfn: 0768-770 176
E-post: lisbeth.wahlstrom@vargarda.se

Specialpedagog
Karolina Sävenlund
Tfn: 0733-256 130
E-post:karolina.savenlund@vargarda.se

Speciallärare
Annelie Svensson
Tfn: 0768-750 167
E-post: annelie.svensson@vargarda.se


Studie och yrkesvägledare
Max Lord
E-post: max.lord@vargarda.se
Tfn: 0709-165 631

Skolvärdinna
Marie Adolfsson
E-post:marie.adolfsson@vargarda.se

Skolvärd
Fernand Issa
Tfn: 0768-750 166
E-post:fernand.issa@vargarda.se

Hus 1
Arbetslag 1 (71A, 71B, 81A, 81B, 91A, 91B)
Tfn: 0768-770 146, 0768-770 147

Hus 2 Arbetslag (72A, 72B, 82A, 82B, 92A, 92B)
Tfn: 0768-770 137

Hus 3 Arbetslag 3 (73A, 73B, 83A, 83B, 93A, 93B)
Tfn: 0322-600 832

Kontakt
Mina favoriter

Inga favoriter

Vårgårda kommun

Telefonnummer
Växel: 0322 - 60 06 00

Stängd lunch 12.00-13.00

Öppettider
Måndag: 08.00-18.00
Tisdag-torsdag: 08:00-16:30
Fredag: 08:00–15:00
Dag före helgdag: 08:00–15:00

Organisationsnummer
212000-1454

Fakturaadress

Fakturaväxel InExchange

E-fakturaadress 2120001454

GLN 7362120001453

PEPPOL 0007:2120001454

Om e-faktura

Besök oss

Besöksadress
Kungsgatan 45

Postadress 
44780 Vårgårda

E-post
kommunen@vargarda.se

Licensierad under creative commons

Licensierad under Creative Commons