Gullhögskolan

PDF
Senast publicerad:

Kontakta oss


Besöksadress:
Gullhögskolan
Parkgatan 18
447 31 Vårgårda

Rektorer grundskola och grundsärskola 7-9
Thomas Stenseke Larsson
E-post: thomas.stenseke-larsson@vargarda.se
Tfn: 0322-60 08 11

Linda Davidsson
E-post: linda.davidsson@vargarda.se
Tfn: 0322-60 08 06

Expedition
Giesela Sahlander
E-post: giesela.sahlander@vargarda.se
Tfn: 0322-60 08 17

Sjukanmälan elev
Tfn: 0322-600 807 

Skolsköterska
Ana Caganis
Tfn: 0733 575 131
E-post: ana.caganis@vargarda.se

Skolkurator
Louise Ivarsson-Lööf
Tfn: 0768750175
E-post: louise.ivarsson-loof@vargarda.se

Logoped
Sofia Almquist
Tfn: 0709-165 167
E-post: sofia.almquist@vargarda.se

Specialpedagog
Grundsärskola 7-9
Lisbeth Wahlström
Tfn: 0768-7701 76
E-post: lisbeth.wahlstrom@vargarda.se

Grundskola 7-9
Marie Malmström
Tfn: 0733-25 61 30
E-post: marie.malmstrom@vargarda.se

Speciallärare
Annelie Svensson
E-post: annelie.svensson@vargarda.se


Studie och yrkesvägledare
Max Lord
E-post: max.lord@vargarda.se
Tfn: 0709-16 56 31

Skolvärdinna
Marie Adolfsson
Tfn: 0322-60 08 39

Skolvärd
Fernand Issa
Tfn: 0768-75 01 66

Hus 1
Arbetslag 1 (71A, 71B, 81A, 91A, 91B)
Tfn: 0322-60 08 19

Hus 3 Arbetslag 3 (73A, 73B, 83A, 83B, 93A, 93B)
Tfn: 0322-60 08 32

Hus 4 Arbetslag 4 (74A, 74B, 84A, 84B, 94A)
Tfn: 0322-60 08 31


Kontakt
Mina favoriter

Inga favoriter

Vårgårda kommun

Telefonnummer
Växel: 0322 - 60 06 00

Stängd lunch 12.00-13.00

Öppettider
Måndag: 08.00-18.00
Tisdag-torsdag: 08:00-16:30
Fredag: 08:00–15:00
Dag före helgdag: 08:00–15:00

Organisationsnummer
212000-1454

Fakturaadress

Fakturaväxel InExchange

E-fakturaadress 2120001454

GLN 7362120001453

PEPPOL 0007:2120001454

Om e-faktura

Besök oss

Besöksadress
Kungsgatan 45

Postadress 
44780 Vårgårda

E-post
kommunen@vargarda.se

Licensierad under creative commons

Licensierad under Creative Commons