Meddelande

Den svenska energiförsörjningen är i grunden stabil. Det finns dock en ökad risk för effektbrist under de kallaste dagarna i vinter. Det är många som arbetar för att minska sårbarheten i samhället, bland annat genom att arbeta med processen kring styrel och med energibesparing. Vårgårda kommun följer utvecklingen och har publicerat en samlingssida med länkar, tips, råd och andra delar som kan vara nyttiga.

PDF
Senast publicerad:

Kontakt musikskolan

Expedition

Erik Larsson, musikskolechef

Tfn: 0322-600814, 0709-165635
Epost: erik.larsson@vargarda.se


Lärare

Helena Samuelsson, Piano, Sång

Tfn: 0706-098309
Epost: helena.samuelsson@vargarda.se


Johan Bruno, Gitarr, Elbas, Rockband, Musikproduktion

Tfn: 0734-405313
Epost: johan.bruno@vargarda.se


Nina Ytterdal, Fiol, Altfiol, Piano, Orkester, Musikligan

Tfn: 0725-623112
Epost: nina.ytterdahl@vargarda.se


Kajsa Ekstener, Klarinett, Saxofon, Piano, Orkester, Musikligan

Tfn: 0733-47 51 41
Epost: kajsa.ekstener@vargarda.se


Dan Bengtsson, Tvärflöjt, Blockflöjt, Orkester

Tfn:

Epost: dan.bengtsson@vargarda.se


Ulrika Törnberg, Cello

Tfn: 0705-135513
Epost: ulrika.tornberg@vargarda.se


Prem Sandell, Trummor

Tfn: 070 438 59 84

Epost: prem.sandell@vargarda.se


Eleanor Tessin, Musikterapi

Tfn:

Epost: eleanor.tessin@vargarda.se


Joakim Nilsson, Trumpet, Trombon, Horn, Gitarr, Orkester

Tfn: 076 877 01 78

Epost: joakim.nilsson@vargarda.se


Kristoffer Sahlén, Foto

Tfn:

Epost: kristoffer.sahlen@vargarda.se



Maria Weejs (tjänstledig)

Tfn: 0736-560845
Epost: maria.weejs@vargarda.se


Fredrik Lydén (tjänstledig)

Tfn: 070 282 72 92

Epost: fredrik lyden@vargarda.se


Minimera
Kontakta oss
Minimera
Mina favoriter

Inga favoriter

Vårgårda kommun

Telefonnummer
Växel: 0322 - 60 06 00

Stängd lunch 12.00-13.00

Öppettider
Måndag: 08.00-18.00
Tisdag-torsdag: 08:00-16:30
Fredag: 08:00–15:00
Dag före helgdag: 08:00–15:00

Organisationsnummer
212000-1454

Fakturaadress

Fakturaväxel InExchange

E-fakturaadress 2120001454

GLN 7362120001453

PEPPOL 0007:2120001454

Om e-faktura

Besök oss

Besöksadress
Kungsgatan 45

Postadress 
44780 Vårgårda

E-post
kommunen@vargarda.se

Licensierad under creative commons

Licensierad under Creative Commons