PDF
Senast publicerad:

Kontakt Utbildning och barnomsorg

Skolchef förskola och grundskola

Malin Lindberg
E-post: Malin.lindberg@vargarda.se
Tfn: 0322-60 07 04

Utvecklingsledare

Lena Asthré
E-post: lena.asthre@vargarda.se
Tfn: 0322-60 08 03

Utbildningsassistent

Linda Lilja
E-post: linda.lilja@vargarda.se
Tfn: 0322-60 08 02

Handläggare/Administratör

Sara Röjd
E-post: sara.rojd@vargarda.se
Tfn: 0322-60 08 22

Barn och elevhälsochef

Maria Ekström
E-post: maria.ekstrom@vargarda.se
Tfn: 0322-60 07 26

Barn-och elevhälsostrateg
Verksamhetschef för EMI

Lena Hacker
E-post: lena.hacker@vargarda.se
Tfn: 0733-25 61 06

Gymnasieskola

Verksamhetschef gymnasieskola och musikskola

Thomas Johansson
E-post: thomas.johansson@vargarda.se
Tfn: 0322-60 08 86

Sundlergymnasiet

Rektor

Maria Eriksson Svanberg
E-post: maria.eriksson-svanberg@vargarda.se
Tfn: 0322-60 09 88

Gymnasiesärskola

Rektor

Maria Eriksson Svanberg
E-post: maria.eriksson-svanberg@vargarda.se
Tfn: 0322-60 09 88


Vuxenutbildning

Rektor

Carl Bexell

E-post: Carl.bexell@vargarda.se
Tfn. 0322-60 08 58


Musikskolan

Musikledare

Erik Larsson
E-post: erik.larsson@vargarda.se
Tfn. 0322-60 09 25


Högstadieskola

Gullhögskolan

Rektor

Thomas Stenseke Larsson
E-post: Thomas.stenseke-larsson@vargarda.se
Tfn: 0322-60 08 11

Therese Johansson
E-post: therese.johansson@vargarda.se
Tfn: 0322-60 08 06

Grundsärskola 7-9

Rektor

Maria Ekström
E-post: maria.ekstrom@vargarda.se
Tfn: 0322-60 07 26


Låg och Mellanstadieskolor

Lindbladskolan

Rektor 4-6

Jenny Walldén
E-post: jenny.wallden@vargarda.se
Tfn: 0322- 60 09 29

Rektor F-3

Malin Norlander
E-post: malin.norlander@vargarda.se
Tfn: 0322-60 08 23

Fridhemskolan

Rektor

Marie Wallberg
E-post: marie.wallberg@vargarda.se
Tfn: 0322-60 08 67

Nårunga skola

Rektor

Annika Svensson
E-post: annika.svensson@vargarda.se
Tfn: 0322-60 05 51


Asklanda skola

Rektor

Maria Ekström
E-post: maria.ekstrom@vargarda.se
Tfn: 0322-60 06 12

Hol skola

Rektor

Frida Skoog
E-post: frida.skoog@vargarda.se
Tfn: 0322-63 07 65

Lena skola

Rektor

Karin Mattsson Johansson
E-post: karin.mattsson-johansson@vargarda.se
Tfn: 0322-60 05 69

 

Förskolor

Nårunga förskola

Rektor

Annika Svensson
E-post: annika.svensson@vargarda.se
Tfn: 0322-60 05 51

Algutstorp förskola

Rektor

Daniel Hallenrud
E-post: daniel.hallenrud@vargarda.se
Tfn: 0322-60 09 13

Västerbo Förskola

Rektor

Agneta Augustsson
E-post: agneta.augustsson@vargarda.se
Tfn: 0322-60 08 20

Asklanda förskola

Rektor

Maria Ekström
E-post: maria.ekstrom@vargarda.se
Tfn: 0322-60 06 12

Lena förskola

Rektor

Karin Mattsson Johansson
E-post: karin.mattsson-johansson@vargarda.se
Tfn: 0322-60 05 69

Hol förskola

Rektor

Frida Skoog
E-post: frida.skoog@vargarda.se
Tfn: 0322-63 07 65


Björkhyddans förskola

Rektor

Rikard Lindgren
E-post: rikard.lindgren@vargarda.se
Tfn: 0322-60 09 36

Kesbergs förskola

Rektor

Rikard Lindgren
E-post: rikard.lindgren@vargarda.se
Tfn: 0322-60 09 36

Tånga Hed förskola

Rektor

Agneta Augustsson
E-post: agneta.augustsson@vargarda.se
Tfn: 0322-60 08 20

Paviljongens förskola

Rektor

Agneta Augustsson
E-post: agneta.augustsson@vargarda.se
Tfn: 0322-60 08 20


Barn-och elevhälsostrateg
Verksamhetschef för EMI
Minimera
Kontakta oss
Minimera
Mina favoriter

Inga favoriter

Vårgårda kommun

Telefonnummer
Växel: 0322 - 60 06 00

Stängd lunch 12.00-13.00

Öppettider
Måndag: 08.00-18.00
Tisdag-torsdag: 08:00-16:30
Fredag: 08:00–15:00
Dag före helgdag: 08:00–15:00

Organisationsnummer
212000-1454

Fakturaadress

Fakturaväxel InExchange

E-fakturaadress 2120001454

GLN 7362120001453

PEPPOL 0007:2120001454

Om e-faktura

Besök oss

Besöksadress
Kungsgatan 45

Postadress 
44780 Vårgårda

E-post
kommunen@vargarda.se

Licensierad under creative commons

Licensierad under Creative Commons